Система дистанційного вивчення іноземної мови

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Faites la traduction consécutive

ПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

Протягом минулого десятиліття європейська безпека та євроатлантичне партнерство зазнали глибоких змін. Сьогодні, з’явилися широка, всеосяжна структура для розв’язання завдань у галузі безпеки, корисна для всієї Європи.

У 1989 році світ став свідком початку процесу фундаментальних політичних змін у стосунках між Сходом та Заходом. Берлінський мур, який протягом майже сорока років був символом розділеної Європи, нарешті було повалено.

Північноатлантичний альянс з самого моменту свого утворення у 1949 році і до закінчення холодної війни через чотири десятиріччя відігравав фундаментальну роль у створенні передумов, що зробили можливий такий розвиток подій. Зміни в середовищі безпеки також суттєво вплинули на сам Північноатлантичний альянс. Вони дозволили Альянсові, головним завданням якого залишається гарантування безпеки своїх членів, розпочати процес власної адаптації.

Атлантичний альянс здійснює свою політику в галузі безпеки за допомогою таких засобів: збереження військового потенціалу, достатнього для того, щоб запобігти війні і забезпечити ефективну оборону; забезпечення загального потенціалу, необхідного для врегулювання криз, які можуть впливати на безпеку держав-членів; активне сприяння діалогу з іншими державами; розвиток нового, побудованого на співробітництві підходжу до європейського безпеки, зокрема сприяння заходам, покликаним надати розвитку процесу контролю над озброєнням та роззброєнням.

© 2015 - 2025