Система дистанційного вивчення іноземної мови

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Faites la traduction écrite

ОХОРОНА

Охорона в роті організовується та здійснюється у всіх видах бойової діяльності з метою не допускати проникнення розвідки противника в район дій своїх підрозділів, виключити раптовий напад на них наземного противника, його повітряних десантів та забезпечити підрозділи, що охороняються, час та вигідні умови для розгортання та вступ у бій.

         Рота охороняється  в бою – бойовою, на марші – похідною, при розташуванні на місці – сторожовою та у всіх випадках, крім того, - безпосередньою охороною.

         Бойова охорона висилається за вказівкою старшого командира або за рішенням командира роти. Для здійснення бойової охорони в обороні виділяється, як правило, взвод від батальйону. Цьому взводу вказується позиція спостереженого пункту на віддалені до 2 км від переднього краю. Взвод на даній позиції створює опорний пункт і веде оборону відповідно до вимог та положень тактики оборонного бою. Завдання бойової охорони – забезпечити головні сили батальйону від раптового нападу противника та не допустити ведення ним розвідки.

         В наступі завдання бойової охорони покладаються  в основному на бойові розвідувальні дозори.

         Похідна охорона є елементом похідного порядку. Крім охорони, вона вирішує ще й завдання ведення розвідки. Батальйон висилає, як правило, бойовий розвідувальний дозір. Під час зустрічі з противником похідна  охорона знищує його охорону та розвідку, виходить до головних сил противника та сковує їх, забезпечуючи вигідні умови для дій головних сил батальйону (роти).

         Безпосередня охорона організовується командирами підрозділів залежно від завдання, яке вирішується, умов обстановки та вказівок старшого командира. Вона здійснюється вартовими, патрулями та секретами з врахуванням організації чергування вогневих засобів, спостереження та комендантської служби.

© 2015 - 2025