Система дистанційного вивчення іноземної мови

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Translate in writing

Військові тилові райони СВ

Командування МТЗ несе відповідальність за розробку, виробництво, постачання та закупівлю усіх видів зброї, бойової техніки та забезпечення ними Сухопутних військ. Воно також здійснює контроль та допомогу військам щодо технічного обслуговування та ремонту. Тилове забезпечення задовольняє медичні, транспортні та побутові потреби військ. Тилове забезпечення пов’язано з транспортним забезпеченням. Воно вирішує питання перевезень вантажів, ремонту техніки, використання головних шляхів підвозу та евакуації техніки. Театр воєнних дій включає зону відповідальності командувань, зону бойових дій, передній край та зону комунікацій. Тилові кордони армійських корпусів поділяють зону бойових дій на передовий та тиловий райони.

Організація матеріально-технічного забезпечення військ у районах відповідальності проходить поетапно. На початку воєнних дій використовуються основні перевізні військові запаси та пакувальні запаси. До того ж, військові запаси матеріальних засобів поділяються на предмети поточного споживання та недоторканний запас. До військового тилового району входять пункти розподілу та видачі матеріальних запасів безпосередньо у частинах. Вони полегшують завдання щодо поповнення та видачі матеріальних засобів. Споживчі запаси, а також табельний комплект підрозділу постійно поповнюються за рахунок служб тилу. Вони діють як мобільні команди, а їх штат не перевищує чисельності роти.

Боєкомплект − це встановлена кількість боєприпасів на одиницю озброєння або одного військовослужбовця. Норма постачання − це кількість боєприпасів, що виділяється підрозділу щоденно. Технічне забезпечення включає усі види технічного обслуговування і ремонту, постачання необхідними матеріалами для підтримання зброї і бойової техніки у боєздатному стані.

© 2015 - 2025